shixar
26 مرداد 1401 - 15:59

طرح کرامت اجتماعی در ۲۰ محله کاشان اجرایی شد

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج شهرستان کاشان با بیان اینکه طرح کرامت اجتماعی در ۲۰ محله کاشان اجرایی شد گفت: ارائه خدمات به شهروندان‌ در حوزه‌های مختلف در دستور کار قرار گرفت.

- اخبار استانها -سرهنگ کریم اکبری در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم درکاشان ، با اشاره به اجرای طرح کرامت اجتماعی در شهرستان کاشان اظهار داشت: این طرح به صورت آزمایشی در 20 محله از منطقه کاشان به صورت آزمایشی برگزار می‌شود و خدمات مختلفی در قالب این طرح به شهروندان ارائه می‌شود.

کاشانکاشانوی با بیان اینکه این طرح در پنج عرصه فرهنگی و اجتماعی، بهداشت و درمان، ایجاد اشتغال پایدار، عمران و سازندگی و امنیت مردم فعالیت می‌کند، افزود: ظرفیت‌های جهادی و پزشکان از جمله خدمات دندانپزشکی، پزشکی، مشاوره تحصیلی و خانواده، روانشناسی، مامایی، کودکان، بازی‌های بومی محلی، جشن‌ها و مسابقه‌های مناسبتی در این طرح اجرایی می‌شود.

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج شهرستان کاشان با بیان اینکه این طرح به صورت جهادی و با بهره‌گیری از ظرفیت‌های بسیجیان و نیروهای جهادی در این شهرستان اجرایی می‌شود، ابراز داشت: از ظرفیت‌های مختلف در شهرستان کاشان به منظور اجرای طرح کرامت اجتماعی استفاده می‌شود.

قرارگاه‌های جهادی در مناطق آسیب‌پذیر لرستان تشکیل می‌شود

قرارگاه‌های جهادی در مناطق آسیب‌پذیر لرستان تشکیل می‌شودمسجد مقدس جمکران محور قرارگاه مردمی اربعین است

مسجد مقدس جمکران محور قرارگاه مردمی اربعین استقرارگاه سازندگی خاتم‌الانبیاء یک ظرفیت منحصر به فرد برای توسعه کشور است

قرارگاه سازندگی خاتم‌الانبیاء یک ظرفیت منحصر به فرد برای توسعه کشور استوی با اشاره به اجرای رزمایش کمک مومنانه در شهرستان کاشان گفت: چهارمین مرحله از این رزمایش بزرگ در سال جاری اجرایی شد و مرحله بعدی نیز در ایام اربعین حسینی اجرایی می‌شود و به نیازمندان در شهرستان کاشان بسته‌های معیشتی اختصاص داده می‌شود.

انتهای پیام/801/ن

منبع: تسنیم
شناسه خبر: 607956