shixar
26 مرداد 1401 - 19:41

جدایی احمد عباسی بد موقع بود/جانشین در تعطیلات جذب می‌شود

اصفهان- سرمربی تیم فوتسال گیتی پسند گفت: سعید احمد عباسی بد موقع از گیتی پسند جدا شد و شاید برای جایگزینی او در تعطیلات بازیکن جذب کنیم‌.

به گزارش خبرنگار مهر، محمد کشاورز عصر چهارشنبه در جمع خبرنگاران بعد از پیروزی مقابل فردوس قم اظهار داشت: می‌دانستیم فردوس با ارائه یک بازی دفاعی سعی در نگه داشتن بازی دارد و کار سختی مقابل آنها خواهیم داشت.

خبرنگار مهروی افزود: بازیکنان فردوس امروز جان فشانی می‌کردند، آنها تکل‌های زیادی زدند و سعی کردند به هر نحوی نتیجه را حفظ کنند و تلاش زیادی کردند، اما در نهایت ما گیتی پسند هستیم و در یک روز سخت در روزی که تیم حریف فقط به فکر دفاع بود پیروز شدیم.

سرمربی تیم فوتسال گیتی پسند در خصوص جدایی احمد عباسی ادامه داد: او بازیکن بزرگی بود و بد موقع از ما جدا شد و الان در جایگاهی هستیم که نمی‌توانیم کاری برای خط حمله کنیم.

کشاورز تصریح کرد: الان بازیکنان خوبی داریم و با همین بازیکنان ادامه می‌دهیم اما اگر لازم باشد در تعطیلات یک بازیکن برای جایگزینی احمد عباسی جذب می‌کنیم.

وی با اشاره به بازی دفاعی فردوس قم اضافه کرد: ما ایرادی به نوع بازی تیم‌های مختلف نمی‌گیریم و سعی می‌کنیم بازی خودمان را انجام دهیم.

منبع: مهر
شناسه خبر: 609171