shixar
07 اسفند 1401 - 12:01

«صحنه» رتبه سوم استانی در پرداخت تسهیلات مسکن روستایی را کسب کرد

فرماندار صحنه از کسب رتبه سوم شهرستان در پرداخت تسهیلات مقاوم سازی مسکن روستایی خبر داد و گفت: از تعداد ۱۳۷ فقره تسهیلات مسکن روستای که به بانک‌های عامل معرفی کرده تا امروز ۸۹ مورد عقد قرارداد انجام شده است.

به گزارش خبرگزاری فارس از کرمانشاه، غلامرضا شهبازی سرپرست فرماندار صحنه امروز در جلسه  پیگیری تسهیلات مقاوم‌سازی مسکن روستایی این  شهرستان، اظهار کرد: با توجه رشد سه پله‌ای در یک‌ماه اخیر و کسب رتبه سوم در بین شهرستان‌های استان، امیدواریم بانک‌ها در انعقاد قراردادها تا پایان اسفند عملکرد خوبی داشته باشند.

وی بیان کرد: از تعداد ۱۳۷ فقره تسهیلات مسکن روستای که به بانک‌های عامل معرفی کرده تا امروز ۸۹ مورد عقد قرارداد انجام شده که‌ طبق برنامه زمان‌بندی باید حداکثر تا پایان اسفند تمام ۱۳۷ فقره عقد قرارداد صورت گیرد.

فرماندار صحنه با اشاره به اینکه موضوع مسکن یکی از دغدغه‌های مهم خانوارهاست، بیان کرد: همه دستگاه‌های اجرایی شهرستان نیز نهایت همکاری را در راستای اجرایی کردن این طرح داشته باشند.

وی در پایان به آسان کردن شرایط پرداخت تسهیلات مسکن روستایی و مسکن ملی توسط بانک‌ها تاکید کرد و گفت: لازم است بانک‌ها در زمینه سرعت بخشیدن به پرداخت وام‌ها تصمیمات لازم را اتخاذ کنند.

پایان پیام/پ

منبع: فارس
شناسه خبر: 1058126